Części do obrabiarek, maszyn

W naszej ofercie klienci znajdą kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych, całych podzespołów, jak również komponentów do wszelkiego rodzaju obrabiarek. W stałej sprzedaży posiadamy elementy do tokarek, szlifierek i wiertarek, wszystkich cenionych na świecie producentów. Zakłady i firmy znajdą u nas także wyposażenie nietypowe, takie jak śruby pociągowe, do rzadko spotykanych modeli maszyn. Większość produktów znajduje się na półkach w naszym magazynie. W przypadku indywidualnych zapotrzebowań, na życzenie klienta zamawiamy potrzebną część.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

W stałej sprzedaży oferujemy śruby pociągowe, części mechaniczne, hydrauliczne, elektryczne i elektroniczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, którzy eksploatują obrabiarki produkcji radzieckiej, wprowadziliśmy do oferty elementy do tych maszyn. Dzięki bezpośredniej i wieloletniej współpracy z producentami i dystrybutorami, możemy zagwarantować pełną gamę wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

Nasi doradcy handlowi pomogą Państwu zidentyfikować potrzebną część (po podaniu nazwy modelu i typu obrabiarki), jak też ułatwią wybór najlepszego produktu w dobrej cenie. Zapraszamy!

FaLang translation system by Faboba

Centralne smarowanie

Noże do gilotyn

Hydroakumulatory

MultiMasz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Gola 33A, 63-640 Bralin k. Kępna, tel.: +48 62 7915150, fax: +48 62 7915155, multimasz@multimasz.pl