Szlifowanie długich elementów

Firma MultiMasz to nie tylko oferta projektowania i instalacji nowych maszyn, serwisowania starych urządzeń i dostarczania niezbędnych do funkcjonowania obrabiarek podzespołów. To także szeroki park maszynowy, w którym wykonujemy najróżniejsze zadania, powierzone nam przez klientów. Wśród proponowanych usług, obejmujących obróbkę elementów metalowych, jest między innymi szlifowanie długich elementów, sięgających nawet 10 000 mm.

Proponujemy szlifowanie łoża do maszyn, wałków, otworów i płaszczyzn, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi dla klientów, potrzebujących precyzyjnie obrobionych długich części metalowych.

Szlifowanie długich elementów

Dlaczego warto wybrać usługi naszej firmy?

Pracownicy przedsiębiorstwa MultiMasz to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonali wiele podobnych zamówień. Mają do dyspozycji nie tylko profesjonalne narzędzia ręczne, ale też bogato wyposażony nowoczesny park maszynowy.

Same urządzenia, za pomocą których m.in. szlifujemy długie elementy, to zaawansowane technologicznie szlifierki do płaszczyzn i szlifierki do wałków. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą precyzję wykonanych elementów. Park maszynowy, którym dysponujemy, pozwala również zrealizować powierzone nam zadania w błyskawicznym tempie.

Jeśli więc potrzebujecie Państwo usługi szlifowania długich elementów i poszukujecie specjalistów, którzy będą w stanie podjąć się tego zadania, oferując jednocześnie najwyższą jakość wykonania, to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

FaLang translation system by Faboba
MultiMasz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Gola 33A, 63-640 Bralin k. Kępna, tel.: +48 62 7915150, fax: +48 62 7915155, multimasz@multimasz.pl