Remonty frezarek, obrabiarek, szlifierek i tokarek

Celem zapewnienia kompleksowej obsługi naszym klientom, jak również wychodząc naprzeciw ich oczekiwań, uruchomiliśmy profesjonalny serwis obrabiarek. W jego ramach zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju maszyn – między innymi tokarek i szlifierek. Dysponujemy nowoczesnym, zajmującym powierzchnię ponad 5000 mkw parkiem maszynowym, jak również możemy się poszczycić wykwalifikowaną kadrą ekspertów. Dzięki temu, w każdym przypadku jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość serwisu.

Dodatkowo świadczymy także usługi w zakresie prac obróbki skrawaniem.

Oferta serwisowa

Wykonujemy remonty i modernizacje obrabiarek na podstawie wysokiej klasy części, podzespołów zamiennych oraz dokładnej dokumentacji producenta. Nasza paleta usług obejmuje remonty frezarek i tokarek. Ponadto podejmujemy się również regeneracji sprzęgieł oraz innych komponentów, które wymagają okresowej wymiany.

Nasza oferta stanowi idealną propozycję dla firm i zakładów, których priorytetem jest optymalizacja kosztów eksploatacji maszyn. Gwarantujemy, że regenerowane podzespoły i obrabiarki, jakością, precyzją działania i wytrzymałością nie będą odbiegać od nowego sprzętu!

Wysoka jakość świadczonych usług wynika z doświadczenia, zaangażowania naszych pracowników oraz nowoczesnej technologii, stosowanej przy remontach i modernizacji obrabiarek. Dzięki sprawnej obsłudze, naszym klientom możemy zapewnić krótkie terminy realizacji zleceń oraz atrakcyjne ceny.

Uwzględniając różne możliwości budżetowe naszych klientów, oferujemy modernizacje i remonty obrabiarek w różnym stopniu oraz zakresie - począwszy od przeglądów i napraw bieżących, aż po remonty średnie i kapitalne, jak też modernizacje /CNC/.

 

REMONTUJEMY NASTĘPUJĄCE OBRABIARKI:

  • tokarki uniwersalne i karuzelowe,
  • frezarki uniwersalne i narzędziowe,
  • szlifierki do płaszczyzn, otworów i wałków,
  • gilotyny, prasy,
  • wytaczarki, wiertarki,
  • inne urządzenia.

 

 Przedsiębiorstwo MultiMasz gwarantuje Państwu zarówno najwyższą jakość, jak i terminowość wykonania usługi. Nasi eksperci doradzą i pomogą Państwu zdecydować czy modernizować obecną, czy kupić nową tokarkę, a w razie potrzeby podejmą się naprawy maszyny.

wytaczarka Poręba TPK 80/3000 NG 8 POREBA TPL 90/4000
FaLang translation system by Faboba

Centralne smarowanie

Noże do gilotyn

Hydroakumulatory

MultiMasz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Gola 33A, 63-640 Bralin k. Kępna, tel.: +48 62 7915150, fax: +48 62 7915155, multimasz@multimasz.pl