Piły taśmowe do metalu

Piły taśmowe

MultiMasz to rzetelny i niezawodny partner biznesowy Państwa firmy, który od lat dostarcza kompleksowe usługi oraz szeroki wybór doskonałej klasy produktów takich jak obrabiarki do metalu, części zamienne oraz wszelkiego rodzaju akcesoria. Nasz profesjonalizm, otwartość na oczekiwania klienta, a także konkurencyjne ceny to gwarancja Państwa zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NOWOCZESNE PIŁY TAŚMOWE DO METALU

Polecamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne piły taśmowe do metalu, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach i są zgodne z wszelkimi współczesnymi standardami bezpieczeństwa oraz wydajności. Oferujemy urządzenia manualne o stabilnej, dwukolumnowej konstrukcji ramienia i średnicy cięcia wynoszącej 260 mm. Każda dostępna w naszym asortymencie piła taśmowa do metalu wyposażona jest w hydrauliczne podnoszenie i opuszczanie ramienia przecinarki oraz hydrauliczny zacisk imadła, co pozwala na jej łatwą, precyzyjna obsługę. Piła taśmowa do metalu posiada również układ chłodzenia oraz czyszczenia, a ich dodatkowe wyposażenie stanowi podajnik rolkowy.

Firma MultiMasz dostarcza wyłącznie wysokiej klasy urządzenia, takie jak piła taśmowa do metalu czy obrabiarki, które w pełni odpowiadają potrzebom oraz oczekiwaniom klientów. Dysponujemy niezwykle rozbudowanym parkiem maszynowym, a nasz zespół tworzy grono wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy obrabiarki własnej produkcji oraz modele renomowanych światowych dostawców. Polecamy również części zamienne i świadczymy profesjonalne usługi regeneracji sprzętu dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

pila-tasmowa-bs-260m

Piła taśmowa/przecinarka, średnica cięcia 260 mm, stabilna dwukolumnowa konstrukcja ramienia, manualna.

FaLang translation system by Faboba
MultiMasz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Gola 33A, 63-640 Bralin k. Kępna, tel.: +48 62 7915150, fax: +48 62 7915155, multimasz@multimasz.pl