Pompy, przewody, węże centralnego smarowania

 

Firma MultiMasz to renomowany dostawca markowych obrabiarek różnego typu, solidnych części zamiennych oraz akcesoriów. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wysokiej klasy produktów, których niezawodność, trwałość oraz różnorodność sprawia, że każdy klient z pewnością znajdzie tu rozwiązania na miarę swoich potrzeb.

W kategorii smarowanie i chłodzenie, znajdą Państwo bardzo duży wybór profesjonalnych pomp, smarownic, dozowników, jak i wielu innych urządzeń oraz części. Obecnie w naszej ofercie znajduje się między innymi pompa centralnego smarowania, przewody do chłodziw, centralne smarowanie, węże do chłodziw, a także:

POMPKI SERII AST
POMPKI SERII AP / BP
POMPKI SERII COAPo więcej informacji zapraszamy na stronę:

www.elektropompkidochlodziwa.pl


 Pragnąc zapewnić Klientom najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania, stale poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne sprzęty oraz technologie. Każda oferowana przez nas pompa do chłodziwa, dozownik, filtr czy inny detal to produkt najwyższej klasy, wyprodukowany zgodnie z restrykcyjnymi normami jakości.

 
wężyki wężyki

Centralne smarowanie

Pompa centralnego smarowania stanowi doskonałe i skuteczne rozwiązanie problemu smarowania w maszynach konwencjonalnych, jak również CNC do obróbki metalu i szkła, czy też we wtryskarkach tworzyw sztucznych. Centralne smarowanie stosować można między innymi na łożyska, koła zębate bądź łańcuchy oraz prowadnice. Jest ono polecane zwłaszcza w przypadku prowadnic, których smarowanie jest jednym z kluczowych czynników wpływających na bezpieczne oraz długie funkcjonowanie maszyn. Oprócz możliwości wizualnej kontroli prowadnic, nie trzeba także  pamiętać o dodatkowym smarowaniu ręcznym za pomocą olejarki lub pompki ręcznej.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę:

www.centralne-smarowanie.com


AGREGAT TSM/AP
AGREGAT TSA/J
AGREGAT DSM/AP

W sprawie doboru odpowiednich akcesoriów smarowniczych prosimy kontaktować się z naszymi specjalistami pod numerem

Tel.: +48 62 79 15 112     Kom.: +48 605 480 945    

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FaLang translation system by Faboba

Centralne smarowanie

Noże do gilotyn

Hydroakumulatory

MultiMasz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Gola 33A, 63-640 Bralin k. Kępna, tel.: +48 62 7915150, fax: +48 62 7915155, multimasz@multimasz.pl