Elektropompki do chłodziwa oraz pompa centralnego smarowania

Przewody do chłodziwa, wężę, pompy i układy centralnego smarowania

 

W kategorii smarowanie i chłodzenie, znajdą Państwo bardzo duży wybór profesjonalnych pompy do chłodziwa, smarownic, dozowników, jak i wielu innych urządzeń oraz części.

Czym jest pompa chłodziwa i jak ją stosować?

Polecamy Państwu przede wszystkim pompy chłodziwa oraz sprawdzone systemy centralnego smarowania. Pompa chłodziwa oraz centralnego smarowania stanowi doskonałe i skuteczne rozwiązanie problemu smarowania w maszynach konwencjonalnych, jak również CNC do obróbki metalu i szkła, czy też we wtryskarkach tworzyw sztucznych. Centralne smarowanie stosować można między innymi na łożyska, koła zębate bądź łańcuchy oraz prowadnice. Jest ono polecane zwłaszcza w przypadku prowadnic, których smarowanie jest jednym z kluczowych czynników wpływających na bezpieczne oraz długie funkcjonowanie maszyn. Oprócz możliwości wizualnej kontroli prowadnic, nie trzeba także  pamiętać o dodatkowym smarowaniu ręcznym za pomocą olejarki lub pompki ręcznej.

Pompy do chłodziwa – sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej klasy ekonomiczna pompa do chłodziwa (elektropompka), pompy olejowe, przewody do chłodziwa wykonane z tworzywa lub metalowe i wiele innych produktów mających zastosowanie w obrabiarkach do metalu oraz innych maszynach i urządzeniach przemysłowych.

Pragnąc zapewnić Klientom najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania, stale poszerzamy naszą ofertę o nowe pozycje pompy do chłodziwa. Każda oferowana przez nas pompa do chłodziwa (elektropompka), dozownik, filtr czy inny detal, to produkt najwyższej klasy, wyprodukowany zgodnie z restrykcyjnymi normami jakości.

Zadzwoń lub napisz do nas:

multimasz@multimasz.pl
62 79 15150

 

Nasi handlowcy czekają na Wasze zapytania od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 15.00.